Twitter’a Nasıl Kayıt Olunur?

Twitter kayıt ol

Son günlerin popüler platformlarından birisi olan Twitter’a hergün milyonlarca kişi kayıt yaptırmaktadır. Facebook’tan sonra en ünlü sosyal ağ olan Twitter’ın belli başlı üyeleri olsa da hala Twitter kayıt ol seçeneğini kullanmayan kişiler bulunmaktadır. Twitter’a kaydolmak oldukça basit bir uygulamadır. Öncelikle www.twitter .com adresine girmeli ya da cep telefonlarınıza mobil uygulama olarak Twitter’ı indirmelisiniz. PC üzerinden ilerleyecek olursak karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Twitter ana sayfası

 

Bu ekranda daha önce bir hesabınız bulunmadığı için Twitter kaydol bölümünü tıklamanız gerekmektedir. Tıklamanızla birlikte aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir.

Twitter üyelik formu

 

Bu ekrandaki bilgileri eksiksiz doldurarak Twitter kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu platforma kayıt olmayı düşünenlerin aklına Twitter’a kaydolmak ücretli mi? gibi bir soru gelebilir. Twitter’a kaydolmak tamamen ücretsizdir. Kaydol tuşuna basmanızın ardından altta yer alan ekran karşınıza gelecektir.

Twitter telefon numarası giriş ekranı

 

Bu ekrana telefon numarası bilginizi girmenizin ardından telefonunuza bir onaylama maili gelecektir. Bu kodu girmenizle birlikte Twitter kayıt işleminiz tamamlanacaktır.