Minecraft’a Nasıl Üye Olunur?

Minecraft'a üyelik formu

Minecraft, son zamanlarda popülerliği artarak büyük bir yükselişe imza atan 3 boyutlu bir oyundur. Bu kadar popüler olması hiç şüphesiz youtuberler sayesindedir. Minecraft ücretsiz indir seçeneği Türkiye’ye has bir durumdur. Normalde minecraft’ı online oynamak için resmi siteden kayıt yaptırmanız gerekiyor. Minecraft’ın ücreti 24 euro olup, süresizdir. Minecraft nasıl indirilir diye soracak olursanız öncelikle üye olmanız gerekiyor.

Minecraft’a üyelik formu

 

Eğer online oynamak istiyorsanız minecraft’a üye olmak için buraya tıklayın. E-posta, şifre ve doğum tarihi bilgilerinizi girdikten sonra “create account” butonuna tıklayıp e-posta doğrulaması yapınız. Daha sonra satın al ekranı gelecektir, bu işlemi de yaptıktan sonra “download” seçeneği karşınıza gelecek ve minecraft’ı Premium olarak indirebilecek, oynayabileceksiniz.

Minecraft gezginler araması yaparak indirdiğiniz minecraft demo sürümü olup sadece test etmeniz içindir. Oyunu öğrenmeniz için minecraft ücretsiz şeklinde aratıp öğrendikten sonra yukarıdaki ücretli üyeliği almanız tavsiye edilir.