IMVU’ya Nasıl Kayıt Olunur?

IMVU her gün binlerce kişinin kayıt olduğu sohbet programlarından bir tanesidir. IMVU hem bir sohbet programı hem de bir oyun aslında. Karakterinize yeni kıyafetler ve eşyalar alabilmek için bol bol sohbet etmeniz gerekiyor. Henüz bilmeyenler ya da kayıt olmayı düşünenler için IMVU’ya kayıt ol işlemi nasıl gerçekleştirilir sizin için anlattık. www.imvu.com internet adresine girmenizle birlikte alttaki ekran gelecektir.

İmvu ana sayfası

Gelen ekranda eğer üyeliğiniz bulunuyorsa, IMVU üye girişi diyerek sisteme girebilirsiniz. Daha önce üye olmadıysanız, Facebook, Twitter ve Google hesaplarınızla programa giriş gerçekleştirebilirsiniz. Faceeok, Twitter ve Gmail hesaplarının nasıl açıldığına dair daha önceki yazılarımızı okuyabilirsiniz. Eğer yeni bir hesap açmak istiyorsanız bu aşamada IMVU ücretsiz avatarını seç butonuna tıklamanız gerekecektir. Tıklamanızla birlikte aşağıda bulunan ekrandan IMVU kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İmvu avatar belirleme ekranı

Bu ekranda öncelikle avatarınızı belirlemelisiniz. Kadın ya da erkek olarak seçebileceğiniz avatarınız için birçok seçenek bulunmaktadır. IMVU avatar seçiminizi yapmanızın ardından sağdan ekranı kaydırarak bilgilerinizi gireceğiniz ekrana gelmiş olursunuz.

İmvu isim ve şifre belirleme ekranı

Yeni ekranda öncelikle avatarınıza bir isim seçmeniz, yeni bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Bu şifre IMVU giriş şifreniz olacağı için akılda kalıcı ve unutmayacağınız bir şifre belirlemek önemlidir. Adım 2 yazan bölüme ise E-posta adresi, doğum tarihi bilgilerini girdikten sonra platform insan olduğunuzu doğrulamanızı istemektedir.

İmvu güvenlik kontrolü kutusu

Doğrula putonuna basmanızla birlikte yukarıdaki gibi yuvarlağı oklarla döndürmeniz talep edilmektedir. Döndürme işlemini yapıp tamama tıkladığınızda aşağıda bulunan ekran gelecektir.

İmvu hesap oluşturma butonu

Burada IMVU hesabı oluştur putonuna tıklayarak devam ettiğinizde IMVU programını download etmenizi sağlayacak bir ekran karşınıza gelir.

İmvu indirme butonu

Bu ekrandan IMVU download işlemi gerçekleştirerek platformu kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir